Skip links

“Jingle Moose” adlı oyunda, oyuncular Noel Baba ve geyikleri hasta düştükten sonra Noel’i kurtarmak için Noel Baba’nın güvenilir evcil geyiği olarak adım atarlar. Oyunculara çatıdan çatıya atlayarak, tatil sevincinin herkese ulaşmasını sağlamak için bacasından hediyeleri teslim etmeleri gerekmektedir. Klasik Noel hikayesine benzersiz bir dokunuşla, oyuncular Game Center’da en uzak koşuları başarmak, en fazla hediye teslim etmek, en fazla şeker kamışı toplamak ve en fazla kar adamlarını devirmek için yarışırlar.

  • Arkadaşlarınızı ve diğer oyuncuları skorlarınızı yenmeye ve bu neşeli ve rekabetçi oyunda en iyi hediye teslim eden geyik unvanını kazanmaya davet edin.
  • Bu yazılım programıyla ilişkili dosyayı ve URL’leri dünyanın önde gelen 50 anti-virüs servisinde inceledik ve herhangi bir muhtemel tehlike saptanmadı.
  • Klasik Noel hikayesine benzersiz bir dokunuşla, oyuncular Game Center’da en uzak koşuları başarmak, en fazla hediye teslim etmek, en fazla şeker kamışı toplamak ve en fazla kar adamlarını devirmek için yarışırlar.
  • “Jingle Moose” adlı oyunda, oyuncular Noel Baba ve geyikleri hasta düştükten sonra Noel’i kurtarmak için Noel Baba’nın güvenilir evcil geyiği olarak adım atarlar.

Arkadaşlarınızı ve diğer oyuncuları skorlarınızı yenmeye ve bu neşeli ve rekabetçi oyunda en iyi hediye teslim eden geyik unvanını kazanmaya davet edin. hub casino Bu yazılım programıyla ilişkili dosyayı ve URL’leri dünyanın önde gelen 50 anti-virüs servisinde inceledik ve herhangi bir muhtemel tehlike saptanmadı.

Leave a comment

This website uses cookies to improve your web experience.